ייעוץ זוגי

רבים מן הזוגות חווים קשיים ובעיות תקשורת במערכות יחסים אשר נוצרים בגלל סיבות שונות. רבים בטוחים שאין פתרון לבעיות שלהם, חלקם מוותרים ומרימים ידיים וחלק גם מאוד סקפטיים כלפי ההליך. הגיע הזמן שתתחילו לשנות את הגישה במשהו חדש ולהתחיל לפתור קונפליקטים ולחדש את הזוגיות שלכם על ידי ייעוץ זוגי מקצועי ויעיל.

נכון ייעוץ זוגי הוא הליך אשר דורש התמדה וסובלנות, הקשבה ושינוי תפיסתי קל, אך בסוף ההליך של ייעוץ זוגי ניתן לראות תוצאות. במהלך ייעוץ זוגי אתם תרכשו כלים חדשים וייחודיים אשר בעזרתם תדעו לפתור כל בעיה וכל מכשול בקלות רבה!

מהו ייעוץ זוגי?

מהו ייעוץ זוגי?

זוגיות היא מונח אשר מאגד בתוכו מגוון של מושגים אשר הופכים את היחסים שלנו לזוגיים. זוגיות היא מורכבת מכמה היבטים חשובים שבלעדיהם היא לא יכולה להתקיים. לעיטים הזוגיות מקבלת פנים של קושי וחווה משברים וקשיים, וזהו הזמן לתפוס את המקרה בזמן הנכון ולגשת לקבלת תמיכה וייעוץ זוגי מקצועי אשר ימנע מהזוגיות שלכם לקרוס או להגיע לנקודות פחות נעימות.

באיזה בעיות מטפלים בהליך של ייעוץ זוגי?

לכולנו ישנם מטענים אשר אספנו במהלך חיינו, ובאופן טבעי או מביאים אותנו אל תוך הזוגיות. המטענים האלה לא תורמים כלל למערכת הזוגית שלנו, אלא מפריעים אפילו עלולים ליצר נזק.
במהלך ייעוץ זוגי נטפל בבעיות עיקריות אשר מאפיינות את רוב הזוגות כמו:

  • קשיים בתקשורת ובחוסר יכולת להקשיב אחד לשנייה.
  • קונפליקטים אשר נוצרים בדרך כלל מחוסר הסכמה ונלמד איך כן להסכים ולהגיע לפתרונות יחד תוך כידי הבנה וקבלה.
  • משברים שונים כמו חשש מילד ראשון והרחבת תא משפחתי, או התמודדות עם הריון מרובה ילדים, משברים משפחתיים.
  • כאשר מערכת זוגיות רבת שנים כבר שחוקה וזקוקה לחידוש מהיר ויעיל.
  • משברים כמו אובדן של מישהו קרוב, פיטורים ממקום עבודה, מעבר מקום מגורים ועוד.

מתי מומלץ לגשת לקבלת ייעוץ?

ניתן לגשת ולקבל ייעוץ בכל שלב של חיים משותפים שלכם יחד. אם אתם מרגישים שחבר לכם משהו בזוגיות או חוויתם אירוע מצער, או שאתם עומדים לגדול כמשפחה וזקוקים לכלים נוספים, מומלץ לקבוע פגישה עם איש או אשת מקצוע, ולהגיע לייעוץ.

מתי מומלץ לגשת לייעוץ זוגי?

יתרונות בייעוץ זוגי

כל זוג חווה אירועים באופן שונה מכיוון שאנחנו בני אדם בנויים אחרת זו מזו. ייעוץ זוגי מאפשר לבני הזוג להביע את הרגשות שלהם ואת המחשבות שלהם, חששות ותסכול במרחב בטוח ומוגן. יתרון נוסף הוא הפחת מתח ולחצים אשר יביא אתכם לפתרונות טובים יותר. בעזרת ייעוץ זוגי הקשר שלכם יתחזק ויקבל צבעים חדשים וחיוביים אשר יאפשרו לכם ולזוגיות שלכם להראות טוב יותר.

ניתן למצוא עוד מגוון רחב של יתרונות בייעוץ זוגי לכן הוא כל כך פופולרי בקרב מטופלים רבים. אז אל תישארו מאחור ותתנו לזוגיות שלכם אוויר! אם אתם זקוקים לייעוץ זוגי מקצועי תוכלו להתייעץ עם המומחים שלנו בתחום האימון וטיפול זוגי.

שירותים נוספים שאנו מציעים:

מאמרים אחרונים

ניווט מהיר

תפריט נגישות