טיפול אישי

כל אדם לאורך חייו צובר חוויות שונות וחווה אירועים בסדרי גודל שונים. חלקם אירועים קלילים אשר אינם מדגישים יותר מידי אמוציות ורגש, וישנם אירועים מורכבים ואפילו טראומטיים. כל האירועים והחוויות נכנסים לתיק האישי של כל אחד ואחת מאיתנו ויוצרים אצלנו לא תמיד במודע התנהגויות שונות, מחשבות ולפעמים אפילו התנהגות שגויה.

במקרים רבים מתעורר צורך בטיפול אישי על ידי איש מקצוע על מנת שיעזור לשפר ולתקן ולאפשר למטופל לחיות חיים מלאים ותקינים בעזרת כלים ייחודיים ושימושיים וטכניקות מתקדמות בתחום טיפול אישי.

מהו טיפול אישי?

מהו טיפול אישי?

טיפול אישי הוא תהליך טיפולי אשר מטרתו הוא הקניית כלים ייחודיים לחיזוק ובניית תכונותיו של המאומן על ידי מטפל מקצועי אשר מתמחה בתחום הטיפול הרלוונטי. בהליך זה ניתן ללמוד איך להתפתח ברמה האישית ואיך לצמוח בהיבטים נוספים הקשורים להתפתחות האישית. טיפול אישי הוא מגוון וניתן לטפל במגוון טקטיקות וכלים בכדי להתאים טיפול למטופל באופן מדויק ולהגיע להצלחת הטיפול לטווח ארוך.

למי מתאים טיפול אישי?

טיפול אישי יכול להתאים לכל מי שמרגיש שהוא זקוק לחיזוק מנטלי ורגשי, ומעוניין להעשיר את ארגז הכלים הפרטי שלו ולהפוך את חייו לקלים יותר. הטיפול מתאים לכל מי שמרגיש שמשהו בחייו חוסם אותו ומונע ממנו מלהתקדם ולהתפתח בהיבטים שונים בחייו האישיים ולהעצים.

מתי יש לגשת לקבלת טיפול אישי?

לחלק גדול מבני אדם טיפול אישי יכול להיראות כמשהו מיותר ולא תורם, אך ההפך הוא הנכון, או חלקם מתביישים או מפחדים מתגובתם של הקרובים אליהם. חשוב שתבינו שהנפש שלנו היא חלק מאיתנו וגם הנפש זקוקה לפעמים לטיפול ויחס עוטף בדיוק כמו שאם חלילה הייתם נפצעים בגוף ומעניקים לו טיפול חיצוני.

מומלץ לגשת לטיפול אישי כבר ברגע בו אתם חוששים או חיים עם תחושות לא נעימות וטורדניות או חוויתם אירוע מאוד טראומטי כמו פרידה, חרדה, דיכאון, תאונה וחלילה מוות, או ישנה בעיה אשר מפריעה לאורח חיים תקין.

יתרונות של טיפול אישי

יתרונות בטיפול אישי

  • לטיפול אישי ישנם כמה יתרונות מאוד בולטים ובניהם למשל שבטיפול פרטני ואישי המטופל יכול להביע את עצמו ואת רגשותיו באופן מלא בפני המטפל, ולספר לו את כל מה שעולה על רוחו.
  • יתרון נוסף הוא שבטיפול אישי ניתן להשתמש במגוון עשיר של כלים על מנת לעזור למטופל ולהתאים את הכלים הנכונים באופן אישי והמתאים למטופל. בטיפול אישי אינם נמצאים מטופלים או מטפלים נוספים בחדר הטיפולים, לכן ניתן לקבל מענה אישי ומדויק ומותאם עבורו.

ובכן אם הנכם מרגישים שאתם זקוקים לאוזן קשבת או שהנפש שלכם זקוקה לטיפול מעמיק ופרטני, אל תהססו להיעזר בשירותים המקצועיים שלנו בתחום הטיפול ואימון אישי .
אנו נושיט עבורכם את ידנו ונלך אתכם יד ביד עד שתרגישו שאתם חזקים מספיק ויכולים לעמוד על הרגליים בכוחות עצמכם!

שירותים נוספים שאנו מציעים:

מאמרים אחרונים

ניווט מהיר

תפריט נגישות