אימון אישי (קואצ'ינג)

מפגשי אימון אישי (קואצ'ינג) הם חוויה מעצימה, בונה, מרימה ומאוד אפקטיבית אשר עוזרים להגיע לחיים טובים יותר והעצמה אישית מאוד יעילה. ביחס לטיפולים פסיכותרפיים אחרים שהם ארוכי טווח ועובדים בשיטה אחרת לגמרי, אימונים אישיים ניתנים כסדרת מפגשים בזמן מוגבל ועובדים בשיטה אחרת מטיפולים פסיכותרפיים המקובלים.

מהו אימון אישי (קואצ'ינג)?

אימון אישי המוכר בשמו השני שלו אימוני קואצ'ינג, זהו הליך טיפולי שמטרה העיקרית שלו היא לעזור למטופל ברכישת כישורים חדשים, לגרום לו לשיפור בדימוי עצמי, הכרה מחודשת עם האני עצמי, להתמודד עם קשיים, להתפתח ברמה האישית ועוד. האימונים נעשים על ידי איש מקצוע אשר מנוסה בתחום ויודע להוביל את המטופלים שלו לעבר גדילה והצלחה.

מהו אימון אישי?

למי מתאים אימון אישי?

רבים כיום פונים לאנשי מקצוע ועוברים הליך של אימון אישי בהיבטים שונים בחיים כמו:

  • אימון אישי לאנשים הסובלים מפחד במה.
  • אימון אישי לזוגות להתמודדות עם זוגיות, משברים ובנייה מחודשת של זוגיות תוך כידי צמיחה אישית.
  • אימון תעסוקתי עבור אנשים אשר מחפשים להשתלב בשוק העבודה או מחפשים קריירה שניה או בכלל רוצים להחליף קריירה קיימת בקריירה חדשה.
  • אימונים אישיים למנהלים על מנת לשפר את היכולת הניהולית וללמוד להתמודד נכון עם משברים ולעמוד מול צוותים.
  • אימון עסקי לבעלי עסקים או לכאלה שנמצאים בתחילת דרכם בבניית העסק.
  • אימון אישי לילדים ולנוער אשר חווים משברים במסגרות או סובלים מדיחוי חברתי או בעיות התנהגות ועוד.

מתי מומלץ לגשת לקבלת אימונים אישיים?

לא חייבים להמתין עד שהבעיה האישית שלכם תגדל ותהפוך למשהו גדול שיהיה קשה לטפל בו, אם אתם מזהים סימנים אשר מפריעים לכם לתפקוד היום יומי שלכם, או שאתם מרגישים שאינכם ממצאים את מלוא הפוטנציאל שלכם, מומלץ לגשת לאיש מקצוע ולקבל תמיכה.

יתרונות של אימון אישי

מה אורכו של טיפול אישי?

לכל טיפול כזה או אחר ישנו תקופת זמן לטיפול, בדרך כלל תהליך של אימון אישי אורך בין- 10 מפגשים ל-12 מפגשים וישנם מקרים בהמם המפגשים של אימונים אישיים ממשיכים לעוד סדרה של אימונים .
את המפגשים מקיימים אחת לשבוע ובדרך כלל ניתנים גם משימות ושיעורי בית למטופל בכדי לחזק את ההליך הטיפולי.

יתרונות באימון אישי (קואצ'ינג)

אימון אישי הוא מתבצע כמפגש של אחד על אחד עם המאמן וכל הטיפול מוקדש למטופל באופן מלא ואישי. כחלק מטיפול נבנית תוכנית טיפול אישית בהתאמה לצרכים ולקשיים בהם יש צורך לטפל, לשפה ולאופי של המטופל.

יתרון נוסף הוא שסדרת טיפולים היא קצרה ויעילה וניתן להגיע לתוצאות במהירות ביחס לטיפולים מוכרים אחרים.

ישנם עוד יתרונות רבים באימונים מהסוג הזה כמו חוויה, תחושת צמיחה והתפתחות אישית גבוהה. בעזרת הכלים אשר תקבלו במהלך האימון תוכלו להגיע לתוצאות מרשימות וכמובן גם להרגיש עם עצמכם ועם הסביבה שלכם בצורה נפלאה! אז אם אתם מרגישים שאתם זקוקים לאימון אישי מקצועי, מוזמנים לפנות למומחים שלנו לאימון וטיפול אישי ולקבל ייעוץ מקצועי מהשורה ראשונה.

שירותים נוספים שאנו מציעים:

מאמרים אחרונים

טיפול משפחתי

טיפול משפחתי

משפחה היא שם כולל לאנשים נפרדים שמנהלים חיים משותפים. בשל חיבור של שני אנשים אוהבים נולדת משפחה. למרות הרצון והפנטזיות שלנו על חיים הרמוניים, מאושרים

להמשך קריאה »

ניווט מהיר

תפריט נגישות