אודות

ברוכים הבאים לייעוץ זוגי MYADHD

ב-MYADHD, אנו מבינים שכל מערכת יחסים מתמודדת עם האתגרים והמורכבות הייחודיים לה. המשימה שלנו היא לספק שירותי ייעוץ חמלה ויעיל לזוגות המבקשים לשפר את מערכות היחסים שלהם, תוך התמקדות מיוחדת בזוגות המושפעים מהפרעת קשב וריכוז (ADHD). עם זאת, המחויבות שלנו לרווחה הוליסטית משתרעת מעבר לייעוץ זוגי, שכן אנו מציעים גם חונכות אישית ומגוון שירותי ייעוץ נוספים שנועדו לתמוך ביחידים ובזוגות במסעם לחיים בריאים ומאושרים יותר.

הגישה שלנו לייעוץ זוגי

לעתים קרובות זוגות מוצאים את עצמם מתמודדים עם מחסומי תקשורת, קונפליקטים בלתי פתורים ומרחק רגשי שיכולים להלחיץ אפילו את הזוגיות האוהבת ביותר. ב-MYADHD, אנו משתמשים בטכניקות טיפוליות מבוססות ראיות כדי לעזור לזוגות לנווט את האתגרים הללו ולבנות מחדש אמון, אינטימיות וחיבור. המטפלים המנוסים שלנו מתמחים בעבודה עם זוגות המושפעים מהפרעות קשב וריכוז, במתן אסטרטגיות מותאמות לניהול סימפטומים, לשיפור ההבנה ולטיפוח מערכות יחסים בריאות יותר.

מעבר לייעוץ זוגי

ב-MYADHD, אנו מאמינים בטיפול בספקטרום הרחב יותר של אתגרים שאנשים מתמודדים איתם בחייהם. שירותי אימון אישי שלנו מציעים מערכת יחסים תומכת, אחד על אחד, שבה תוכל לחקור את המטרות, האתגרים והשאיפות האישיות שלך. המנטורים שלנו מספקים הדרכה וכלים שיעזרו לך לבצע שינויים חיוביים בחיים, לנהל מתחים, לשפר את ההערכה העצמית ולנצל את מלוא הפוטנציאל שלך.

שירותי הייעוץ המקיפים שלנו כוללים:

  • ייעוץ פרטני – תמיכה מותאמת לטיפול באתגרים אישיים, כגון חרדה, דיכאון, מתח ובעיות הערכה עצמית.
  • ייעוץ משפחתי – הדרכה למשפחות המתמודדות עם קשיים הקשורים להפרעות קשב וריכוז או בעיות אחרות, קידום הבנה והרמוניה בתוך התא המשפחתי.
  • תמיכה בהורות – סיוע מיוחד להורים המתמודדים עם אתגרי הורות הקשורים ל-ADHD, המציע אסטרטגיות יעילות ומנגנוני התמודדות.
  • אימון מיומנויות תקשורת – למד לתקשר בצורה יעילה ואמפטית יותר במערכות היחסים שלך, לטפח הבנה וחיבור טובים יותר.
  • פתרון קונפליקטים – השג כלים וטכניקות לפתרון קונפליקטים בצורה בריאה ובונה, לעזור לך וליקיריך למצוא בסיס משותף.

ב-MYADHD, אנו מחויבים להעצמת יחידים וזוגות להתגבר על אתגרים ולנהל חיים מספקים יותר. צוות המטפלים והמנטורים המנוסים והחומלים שלנו כאן כדי להדריך אותך במסע שלך לעבר שיפור מערכות יחסים, צמיחה אישית ורווחה כללית.

קח את הצעד הראשון לעבר עתיד מזהיר יותר. צור קשר עם MYADHD עוד היום וגלה את השינויים החיוביים שייעוץ והדרכה יכולים להביא לחיים שלך ולמערכות היחסים שלך.

מאמרים אחרונים

ניווט מהיר

תפריט נגישות